уторак, 6. децембар 2011.

Takmičarske aktivnosti u jesenjoj polusezoni 2011.

1.    TAKMIČARSKE AKTIVNOSTI
U jesenjoj polusezoni 2011.godine, u periodu od 17.07. do 01.12.2011. godine, omladinska selekcija je u svojoj konkurenciji odigrala ukupno 14 utakmica, od čega 15 prvenstvenih utakmice. Na tim utakmicama zabeležen je sledeći bilans:

Napomena:
Od 15 prvenstvenih utakmica, jedna je registrovano službenim rezultatom 3:0, i to  protiv FK „Hercegovca“ u našu korist.
a.    Prvenstvene utakmice
U prolećnoj polusezoni odigrano je 14 prvenstvenih utakmica na koje je otpalo 1749 minuta (22,32%) od ukupnog rada, a od toga 1260 minuta je otišlo na samu igru (fudbal) ili 72,04%, na teoretsku pripremu za utakmicu otpalo je 210 minuta ili 12,01%, dok je na zagrevanje igrača za utakmicu otišlo 279 minut ili 15,95%.
Po utakmici smo davali 2,4 gola, a primali 1,87 golova. U I poluvremenu smo dali 15, a primili 14 golova, dok smo u II delu igre dali 21 i primili 14 golova.
Kao domaćini smo odigrali 7 utakmica i zabeležili smo 5 pobed i 2 nerešene utakmice, a dali smo 14 i primili 6 golova (+8). Kao gosti smo na 8 utakmica zabeležili 3 pobede, 2 nerešene utakmice i doživeli 3 poraza uz 22 data i 22 primljena gola (0).
Ukupno 31 igrač je nastupao na prvenstvenim utakmicama u prolećnoj polusezoni. Najviše nastupa imaju: